KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16327005
nr 1632 7005
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, "Venus im pelz", Sacher-Masoch. Signerad, numrerad 25/145,1968, bladets mått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 68x58 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:52:24)
Uppdatera
Visning
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7
Auktionen
avslutas:
måndag 15 juli kl 19:26:19
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor